Jednoducho sa prezentovať.
Jednoducho žiť.
Jednoducho.

Prezentačné webové stránky: nemusíte mať komplikované riešenie, aby fungovalo.

Šup

Webová stránka aj v deň objednania 
(ak máte podklady).

Pekná

Máte stránku, ktorá sa s mobilmi nekamaráti? Naše weby mobil ľúbia.

Rýchla

Rýchlosť webu prispeje k jeho úspechu, pretože ľudia neradi čakajú.

Výhodná

Webová vizitka Vás prezentuje - no nemusí stáť stovky či tisíce.

Ako na to?

 1. Pošlite nám e-mail
  Pošlite Vašu približnú predstavu e-mailom (dole v kontaktoch click) ak ešte webovú stránku nemáte. Ak už webovú stránku máte, pošlite nám jej "link" a my sa na to radi pozrieme a navrhneme Vám ako preniesť údaje do krajšej podoby - prípadne ak chcete k existujúcej niečo doplniť, napíšte nám to. Nemáme žiadne predpripravené formuláre - u nás Váš web robí človek, nie robot, nepíšete automatu, ale človeku.
 2. Cenová ponuka
  Na základe Vami zaslaných údajov, Vám zašleme cenovú ponuku - ktorá v 99% prípadoch je to, čo nájdete u nás v Cenníku - tu nie je čo veľmi vymýšľať. Ak budete súhlasiť, zašleme Vám zálohovú faktúru na 50% sumy a začíname pracovať, ak máme od Vás dostatočné podklady, Váš nový web je pripravený v priebehu dvoch pracovných dní.
  Prípadne ak potrebujete aj novú doménu s hostingom - zabezpečíme jej rezerváciu a nastavenie a Vám zašleme osobitnú faktúru (viď Cenník).
 3. Odsúhlasenie
  Pošleme Vám náhľad webovej stránky, Vy odkontrolujete jej obsah. Ak je všetko v poriadku, zašleme Vám faktúru na doplatok a po spárovaní platby do 1 pracovného dňa je Váš web na svete.

Klienti:

Výber z klientov - pridávame priebežne, ale na ukážku aby ste mali predstavu o tvorbe.

Cenník:

Web Start: 180 €

Práce naviac: 40 €/hod.

Doména .sk: 20 € /rok
Hosting web: 30 € /rok
Hosting mail: 30 € /rok

CMS: od 150 €

Web Start : Viacmenej vizitka na webe. Približne 50% našich webov majú túto službu  ako finálne riešenie. 
Práce naviac: ak potrebujete na svojej "webovej vizitke" doplniť fukncionalitu, nové elementy, designové prvky, ... vrámci možností NicePage source.
Celková suma našich webov málokedy presiahne 400-450 €.
Ako nevlastníte doménu, kľudne ju za Vás kúpime, je to na Vás či chcete mat registrátora Websupport, Webhouse, ExoHosting, Elbiu, ... Cena je +- 20€/rok skoro všade. 
Hosting pre Jednoduchý web bez mailov, je priamo u nás. Vyhradzujeme si cenu 30€/rok dodržať u všetkých, ktorých nároky na výkon serverov za základe návštevnosti neprekročia neúnosné limity. 
Pre Hosting mailov Vám radi vyberieme vhodné riešenie - rovnako ako pri doménach u poskytovateľa hostingu, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší. 30 €/rok je do 10GB kapacity do 10 mailových schránok
CMS: ak je potreba editácie klientom.

FaQ - fakty a otázky

Dobré vedieť pár vecí...

Chcem byť prvý vo vyhľadávaní...

Nie, nebudete. Vyhľadávačov je dnes veľa, no na Slovensku je na 92% používaný Google. Ten stránky indexuje, vyhľadáva a má svoje vlastné pravidlá, na základe ktorých tak robí a tie pravidlá aj pravidelne upravuje, mení. Mať úplne vyšperkovanú stránku pre vyhľadávanie, je proces. Ten trvá a stojí peniaze. A potom negujeme čo sme napísali - môžete byť prvý. Ale určite nie hneď, bez časovej a finančnej investície do obsahu a veľa ďalšieho. Jednoduché weby ale google indexuje a ak máte dostatočný obsah, dostatočne Vás aj vyhľadá.

Mám web, ale potrebujem len dorobiť pár vecí...

Prerobíme to na našom systéme. Ak trváte aby sme obsluhovali nami nevytvorený systém, tak nepochodíte -  volajte tomu, čo Vám to robil. Ani kuchár po druhom nedovarí jedlo. Áno, dá sa to, ale je to časovo a finančne náročnejšie, ako urobiť čistý nový web. Pri jednoduchých weboch je to aj zbytočné, urobiť nový je skutočnej lacnejšie a rýchlejšie. Dnes je možností, ako si urobiť web neskutočne veľa. Preto každý to robí tak, ako mu vyhovuje. Ak máte obsah, preklopiť to na krajšiu verziu, je mnohokrát otázkou veľmi krátkeho času.

Chcem si sám ovládať obsah webu...

87% našich klientov zmeny na svojich weboch zašle e-mailom a vo väčšine prípadov do dvoch dní sú zmeny vykonané, občas aj do hodiny od zaslania mailu. Ak ale potrebujete často nahadzovať fotografie, pridávať denné menu alebo čokoľvek čo chcete, aplikujeme po dohode ceny aj redakčný systém. Tak získate meno a heslo k webu a editujete si veci po svojom. Nie štruktúru, nie funkcionality, ale obsah, teda texty, fotografie, prílohy, ... Redakčný systém je vlastný - keďže sme členom skupiny MRAK - teda nepoužíva sa ani WordPress, ani Joomla, ani nič podobné. Na našom redakčnom systéme webové stránky fungujú roky, nepadajú, netreba sa o ne starať - teda neplatíte za to, že niekto neustále musí po nájdení chýb a nainštalovania záplat, riešiť ďalšie nekompatibility. Áno, aj u nás sa môže chyba vyskytnúť, ale tú vieme opraviť sami bez závislosti na tretej strane.

Koľko stojí doména...

Klasická doména .sk stojí momentálne ak nová približne 11 € na rok (podľa rôznych akcií), po roku zaokrúhlene 15 €. K nej ale treba hosting, teda miesto kde bude web stránka fungovať. U nás 20 € na rok je cena aj s obsluhou.

Mám web zadarmo...

Ako sme spomínali vyššie, dnes si viete "vyklikať" web stránku na približne sto platformách (určite je ich viac, to len sme chceli napísať veľké číslo ;-) ). Pripravte si na to čas, podklady, doladenie, vyskúšanie, nastavenie na vlastnej doméne či subdoméne. Sú to projekty veľmi pekné, držíme im prsty, sú tam naozaj ceny od 0 €/ rok. No služby, ktoré už čo-to vedia, stoja približne od 9-12 € / mesiac. Plus k tomu potrebujete Vás čas, prípadne človeka ktorý to urobí. A my sme ten "človek", ktorý jednoduchý web za Vás "vyklíká". Preto naše jednoduché weby stoja toľko, koľko stoja. Ale fungujú. A to nás teší.

Čo ak mi padne web...

Áno, aj gmail občas nejde, aj banky majú odstávky... Je to tak. Váš hosting webu u nás, je na našich vlastných "železách", ale po dohode aj na Websupporte či Webhouse, ExoHostingu, Elbi, ... s 24/7 podporou. V prípade, ak by niekto dokázal odcudziť údaje, vymazať web, ... tak u nás je každý projekt zálohovaný. A to rovno 4x na štyroch miestach planéty. Musela by prísť skutočne katastrofa, aby sme Vaše dáta nevedeli obnoviť.

Čo dostanem naviac...

Na rovinu - čo potrebujete. Keďže projekt "Jednoduchý web" vznikol po dlhších úvahách. Prešli sme si tvorbou viac ako tisíc webových stránok, od úplne jednoduchých až po e-shopy s viac ako 50.000 druhmi tovarov. Stále sme nápomocní klientom, vážime si ich. Divízia pre projekt "Jednoduchý web" je zameraná na jednoduché weby / prezentácie a potom pomoc v oblasti grafiky - či už potrebujete navrhnúť logo, zabezpečiť tlač letákov, plagátov, roll-upov, bannerov, billboardov, 3D nápisov, svetelnú reklamu, ... V rámci skupiny MRAK je viac ako 17 spoločností pracujúcich v oblasti reklamy a jej výroby. A možno to znie zvláštne - ale naša cenotvorba pri reklame je rovnaká ako tu: 30 €/ hodina pri grafických prácach. A ceny výroby máme na základe obratov a vzťahov, veľakrát výhodnejšie, ako keď si riešite každú vec zvlášť. A ako bonus - máte všetko pod jednou strechou. A oproti konkurencii - všetky tlačové dáta dostávate ak chcete, aj v editovateľnej podobe - jeden nikdy nevie ;-)

Kontakt:

Ideálne, ak nám napíšte krátky e-mail - či máte webovú stránku ale nepáči sa Vám, alebo jej niečo chýba a firma/človek, ktorý Vám ju zhotovil to už nerobí a podobne... Alebo či nemáte vôbec vlastnú webovú stránku a potrebovali by ste začať lacnejším rýchlym riešením.

Samozrejme viete sa informovať aj telefonicky, v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod. Ak nedvíhame, zavoláme Vám naspäť.

S prianim pekného dňa:
Jozef Ridarčík
zakladateľ

Zavolať Poslať e-mail

Sídlime v Košiciach - kancelária na Holubyho 12, pre Košice-okolie sa s Vami radi stretneme aj v Kaštieli Sokoľany prípadne v Kastély Gróf Zichy v Haniske.
Fakturačné údaje: 
GERID s.r.o., Berlínska 5, 040 13 Košice
IČO: 36615439 | DIČ: 2022215305